Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Witamy
w Zespole Szkół Samochodowych

SZKOŁA Z PASJĄ, TRADYCJĄ I HISTORIĄ

 

   ZAPRASZAMY NA EVENT "NA KOŁACH PO POLSCE"

25 KWIETNIA 2024r

 

 

 Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego kierunki kształcenia w Zespole Szkół Samochodowych w Legnicy - KLIKNIJ TUTAJ

 

Artykuły

 • Dzień roweru wyróżnione

  Celebrując "Dzień roweru" reprezentacja naszej szkoły pod czujnym okiem Pani Renaty Oknińskiej, Pani Liliany Galar i Pana Grzegorza Jaworskiego udali się na rowerową wycieczkę do miejscowości Karczowiska. „Wybraliśmy właśnie taką ciekawą formą relaksu połączoną z wysiłkiem i aktywnością fizyczną” – Grzegorz Jaworski.

  Czytaj Więcej o: Dzień roweru
 • Fundusze europejskie wyróżnione

  W ostatnim czasie, w naszych murach gościliśmy Panią Katarzynę Jastrzębską, przedstawiciela Punktu Informacyjnego  Funduszy Europejskich w Legnicy, która przeprowadziła lekcje europejskie. Podczas zajęć nasi uczniowie uzyskali informacje o możliwościach pozyskania wsparcia unijnego na cele rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej oraz aktualne możliwości wsparcia unijnego.

  Czytaj Więcej o: Fundusze europejskie
 • Jest moc wyróżnione

  Nasza szkoła może  pochwalić się wieloma osiągnięciami – jednym z nich jest działający Szkolny Klub Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

  Nasza „ekipa medyczna”  jest obecna na każdej większej uroczystości czy imprezie organizowanej na terenie szkoły: Dzień Motocykla, Mistrz Kierownicy, uroczystość 70-lecia szkoły.

  Czytaj Więcej o: Jest moc
 • XV Legnickie Targi Edukacyjne wyróżnione

  Dzisiaj w Collegium Witelona w Legnicy odbyły się XV Targi Edukacyjne. Celem targów edukacyjnych było przybliżenie uczniom szkół ponadpodstawowych dostępnych ofert edukacyjnych szkół średnich i wyższych uczelni. Nasza szkoła przedstawiła szeroką ofertę zawodową związaną z następującymi kierunkami: technik pojazdów samochodowych, technik mechanik z kwalifikacją: użytkowanie obrabiarek skrawających, technik mechatronik, kierowca mechanik, mechanik i elektromechanik pojazdów samochodowych, operator obrabiarek skrawających, mechatronik.

  Czytaj Więcej o: XV Legnickie Targi Edukacyjne
 • "Na kołach po Polsce" wyróżnione

  Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy organizuje 25. 04. 2024 r. event pod hasłem „NA KOŁACH PO POLSCE”. Pomysł narodził się z inicjatywy zaprezentowania i przybliżenia rynku pracy branży samochodowej i jej specyfiki nie tylko uczniom legnickiej samochodówki, ale także młodzieży, mieszkańcom i wszystkim zainteresowanym tematem z Legnicy i okolic. Wydarzenie to promuje nie tylko zawód kierowcy samochodu ciężarowego, ale również bezpieczeństwo poruszania się na drodze i doskonalenie techniki jazdy. W trakcie trwania eventu będzie możliwość spotkania z profesjonalistami, którzy podzielą się swoim doświadczeniem. Zorganizowanie wydarzenia było możliwe dzięki Firmom wspierającym.

   

  Czytaj Więcej o: "Na kołach po Polsce"

Banery/Logo